Uyanış: Büyük Selçuklu 22. Bölüm🏹

22 თებ 2021-ში
3 393 103 ნახვები

Uyanış: Büyük Selçuklu 22. Bölüm Özet:
Tekiş‘in saraya gelmesiyle başlayan gizli veliaht meselesi; sarayda en çok yıllardır gönlü ana hasretiyle yanan Tapar’ın ilgisini çekmişti. Tapar bunun üzerine Başulu’nun mezarını açtırmak için bir askerini görevlendirmişti. Tapar’ın askeri Başulu’nun mezarını açamadan engellenmişti. Bu hadise Nizamülmülk tarafından Melikşah’a söylenmiş, Melikşah ile Tapar bu konu üzerinden tartışmışlar ve Melikşah, Tapar’a tokat atarak ordu pazarı imalathanesinden ayrılmıştı.
Tüm bunlar yaşanırken Tapar’ın Başulu’nun mezarını açtırmaya kalkması ve bu yüzden Melikşah ile tartışmasını haber alacak olan Terken; baba ile oğulun arasını açmaya bile muktedir olan bu tehlikeli sırrı öğrenmek için harekete geçecek midir?
Melikşah’ın ordu pazarından ayrıldığı haberini alan Markus oraya bir baskın düzenlemişti. Markus’un baskını neticesinde ağır yaralanan Tapar ölecek midir? Oğluyla son konuşması çok sert geçen ve ona tokat atan Melikşah’ın içi vicdan azabıyla dolacaktır. Kalbini intikam ateşi bürüyen Melikşah, Markus’tan intikamını alabilecek midir?
Öte yandan sarayda saçtığı fitne tohumları neticesinde birçok elim hadisenin olmasına sebep olan Tekiş, Melikşah tarafından saraydan kovulacaktır. Otağını Isfahan yakınlarına kuran Tekiş‘in amacı Melikşah’ı tahttan indirmektir. Bu nihai hedefine ulaşmak için hangi kirli yolları deneyecektir? Melikşah ile Tekiş‘i birbirine düşürüp Selçuklu’yı zayıflatmak isteyen İzakyos, bu emeline ulaşabilecek midir?
Tüm bunların yanı sıra Faysal, Şelemzar’da İlteber’den alacaklı olan tüccarları galeyana getirmeyi başarmış ve yüreğinde taze bir baba acısıyla kavrulan Turna’yı köşeye sıkıştırmaya çabalamış fakat başarısız olmuştu. Vazgeçmeyen Faysal, Sencer’in Şelemzar’daki ağırlığını göstererek Erbatur’u isyan etmesi için kışkırtmıştı. Sencer, Erbatur’u cezalandırıp Şelemzar’da asayişi sağlamıştı. Faysal ile Sabbah’ın yeni planı ne olacaktır?
#UyanışBüyükSelçuklu her pazartesi TRT 1’de!

--------------------
Uyanış: Büyük Selçuklu Sosyal Medya Hesapları:
Resmi Facebook Sayfası: facebook.com/uyanisbuyukselcuklu
Resmi Twitter Sayfası: twitter.com/UyanisSelcuklu/
Resmi Instagram Sayfası: instagram.com/uyanisbuyukselcuklu
--------------------
TRT 1 Sosyal Medya Hesapları:
Resmi Facebook Sayfası: facebook.com/TRT1/
Resmi Twitter Sayfası: twitter.com/trt1/
Resmi Instagram Sayfası: instagram.com/trt1/

კომენტარები
 • 23. Bölüm neden yayınlanmadı TV si olmayan biri nasıl izleye bilir diziyi bir hafta dır bekliyoruz artık tam bölümü yükleyin

  Batuhan İlhanBatuhan İlhan4 საათის წინ
 • Neden yaaa neden kilichlar kan olmuyor?????????

  Сердар ГутлыСердар Гутлы4 საათის წინ
  • En buyuk HATA

   Сердар ГутлыСердар Гутлы4 საათის წინ
 • Birbirlerine bağırmadan fln çok güzel laf sokuyorlar bayılıyorum bunaa

  Zeren KayaZeren Kaya5 საათის წინ
 • Gök yüzüne erişemeyen yer yüzüne hakim olamaz

  Ömer FarukÖmer Faruk6 საათის წინ
 • Neden 23 Bölüm çıkmıyor

  FalimFalim6 საათის წინ
 • Şu Bölümleri İzlediğimiz Gibi 23. Bölümü Neden İzleyemiyoruz

  Halitsuat AldabakHalitsuat Aldabak6 საათის წინ
 • Yeni bölümleri neden yüklemiyorsunuz sosyal medya dijital çağda kimden neyi saklıyorsunuz? Siz buraya yüklemeyince başka hesaplardan sitelerden izliyoruz..kendiniz kazanacağınıza başkaları kazanıyo

  Mahmut SAYILIMahmut SAYILI8 საათის წინ
 • Niye kilcarslani göstermezlerki?

  colchicum diamondcolchicum diamond10 საათის წინ
 • Hınç ile öfke lafını bir daha sonda söylemeyin yoksa dövülürsünüz

  Mehmet EmirMehmet Emir11 საათის წინ
 • 23 bölüm nerde ????

  yağmur furkanyağmur furkan12 საათის წინ
 • nerde 23. bölüm... sahiden neden bu ülke izleyicileri için engeli kaldır mıyorsunuz?! tamam bu ülke seyircileri için youtube kanalınızda bir kaç gün sonradan engeli kaldırmanızı anlarım, malum rating derdi ağır basar milleti tvlere kanalize etmek gibi bir modunuz var ama üzerinden tam bir hafta geçmiş..ülke dışı ilk günden beridir izleyebiliyordu..hoş olmamış bu.. bu yakışık kalır mı.?!. gerçekten bu insafa sığar mı?! yapmayın böyle.. hoş değil. hiç hoş değil.

  KaraHanKaraHan12 საათის წინ
 • Ayasofya Camii ve 54 müze İsrail destekçisi firmaya emanet edildi İçinde Ayasofya Camii'nin de bulunduğu 54 müze İsrail destekçisi firmaya emanet edildi. Kültür ve Turizm Bakanlığı Döner Sermaye İşletmesi Merkez Müdürlüğü (DÖSİMM) tarafından Müze ve Örenyerlerinde bilet ve bilet ürünlerinin tasarımı geliştirilmesi ve satış kanallarının yönetimine ilişkin kiralama ihalesi 1 Mart 2018 Perşembe günü gerçekleşmişti. Türkiye’nin en çok ziyaret edilen Müze ve Örenyerlerinden Topkapı Sarayı, Ayasofya, Topkapı Sarayı Harem Dairesi, İstanbul Arkeoloji, Türk ve İslam Eserleri, Pamukkale, Efes ve Göreme gibi Müze ve Örenyerlerinin de içinde bulunduğu 54 Müze ve Örenyeri için yapılan ihaleye 2 firma katılmıştı. Kanal 7’nin de bünyesinde bulunduğu Beyaz Holding’in Etkin Eğitim firması ve İsviçre kökenli Sicpa Turkey firması gerekli yeterlilikleri sağlayarak açık artırmaya katılma hakkı kazanmıştı. 9 YIL BOYUNCA İŞLETECEK O dönem yapılan açık artırma neticesinde en yüksek teklifi (3.907.000.000,00 TL) veren Sicpa Turkey firması ihaleyi kazanmıştı ve 9 yıl boyunca Türkiye’nin farklı şehirlerinde bulunan Müze ve Örenyerleri gişelerini işletme hakkını kazanmış oldu. Etkin Eğitim firması da vermiş olduğu 3.860.000.000,00 TL teklifle az farkla ikinci olmuştu. KUTSAL EMANETLERDEN DE SORUMLU OLACAK Söz konusu şirket Topkapı Sarayı içinde bulunan Kutsal Emanetler bölümünün de sorumluluğunu üstlenecek. SİYONİZM DESTEKÇİSİ! İhaleye katılan üç firmadan biri olan Sicpa, 1927'de Maurice Amon tarafından İsviçre'de kurulmuş Siyonizm destekçisi bir işletme olarak tanınıyor. Sitesinde yer alan bilgiye göre yüzden fazla ülkenin paraları ile bilet, çek, pasaport, kimlik kartı gibi değerli evraklarının güvenlik uygulamasını yürüten ve Türk Lirasının güvenlik hizmetlerini de yapan firmanın, aynı zamanda en büyük Yahudi finansörlerinden olduğu belirtildi. İHALE BU FİRMAYA VERİLİR Mİ? Sitesinde “Türkiye ve Brezilya, güvenli bir ürün tanımlama, izlenebilirlik ve vergi mutabakat sistemini uygulayan ilk ülkelerdi” ifadelerine yer veren Sicpa firmasının ortağı ve yöneticisi Philippe Amon'un, Siyonist JN1 adlı haber kanalı, Yahudi Dünyası Konferansı (Jewish World Conference) ile Kudüs'te Müslümanların mukaddeslerini çiğneyen işgalci İsrail'in önemli kurumlarından Siyonist Herzilya'nın da finansal destekçilerinden biri olduğu iddia edildi.

  NL 58NL 5812 საათის წინ
 • 23. bölümü hala yayınlamadınız Diriliş gibi yapmazsınız İNŞAALLAH Halkın kanalı biliyoruz TRT'yi 23. bölümün yayınlanmasını bekliyoruz

  YolumuzOsmanliYolumuzOsmanli13 საათის წინ
 • 23.bölüm nerde???????

  AHMET KÜÇÜKAHMET KÜÇÜK14 საათის წინ
 • 23. bölüm neden yok?

  Necip AkbaşNecip Akbaş15 საათის წინ
 • Hasan sabbah nerde yaw

  Her Şey Çok Guzel OlacakHer Şey Çok Guzel Olacak15 საათის წინ
 • Lutfen benide takip edermisiniz arkadaslar 💫

  UMUT MEDİNE TubeUMUT MEDİNE Tube17 საათის წინ
 • 23.bölüm neden yok GEworld da ülkede izlenime sunulmadı diyor

  Hasan TimurHasan Timur18 საათის წინ
 • OGUZ HAN, SELJUKLY, TOGRUL ÇAGRYL BEG, ALP ARSLAN, MÄLIK ŞAH, SOLTAN SANJAR AGTYKLARY ATA WATAN TÜRKMENISTAN OGUZ TOPRAKLARY TÜRKMEN DIÝARYNDAN ASSALAMMUALEIKUM GARDAŞLARYMYZA TURAN ILLERINE 🤘🇹🇲🇹🇷🇦🇿🇰🇬🇺🇿🇰🇿🤘HEMME TÜRK DÖWLETLERI TÄK MILLET BIR DÖWLET 🐺

  ATA WATANATA WATAN18 საათის წინ
 • 23. bölümü atın da

  Şükrü TemtekŞükrü Temtek21 საათის წინ
 • Terken altun cok sinsi onu hic sevemedim yau kadin zehirli mantar gibi hertaraftan ciki ciki veriyor

  Кибош КенанКибош Кенанდღის წინ
 • melik şah da hakkını veriyo fazlasıyla rolünün

  Murat YildirimMurat Yildirimდღის წინ
 • 23. BÖLÜMÜ paylaşır mısınız ? Yeni bölüm çıkacak neredeyse

  Serdar HızarcıSerdar Hızarcıდღის წინ
 • MaşaAllah Barekallah sübhanallah Allahüekber Allahüekber 👌👌👌

  wolf wolfwolf wolfდღის წინ
 • MaşaAllah Barekallah sübhanallah Allahüekber Allahüekber

  wolf wolfwolf wolfდღის წინ
 • MaşaAllah Barekallah sübhanallah Allahüekber Allahüekber

  wolf wolfwolf wolfდღის წინ
 • 23.bölüm nerde????????

  AHMET KÜÇÜKAHMET KÜÇÜKდღის წინ
 • Dizinin 23. Bölümü neden yüklenmedi

  ali erdoğanali erdoğanდღის წინ
 • Muhteşem muhteşem muhteşem tek diyeceğim budur

  Turkuaz MaviTurkuaz Maviდღის წინ
 • MaşaAllah Barekallah sübhanallah Allahüekber Allahüekber

  wolf wolfwolf wolfდღის წინ
 • Well done Turkish Actors and Writer. I want to request whole world Muslim's to unite against cults,infidels, idolaters,freemason and Illuminati.We want Khilafat e Osmania and again concrete Our Islamic Khilafat like Seljuk Empire, Ayubid Empire,Ottoman Empire, Islamic Spain Empire, Ghaznid Empire, Abbasid Empire, Shamshudin Empire Kashmir, Mughal Empire India and Salanate Khuda Dad of Tipu Sultan.love u all Turkish brothers and sisters from Illegally Indian occupied Jammu Kashmir.

  Salaria RajputSalaria Rajputდღის წინ
 • Well done Turkish Actors and Writer. I want to request whole world Muslim's to unite against cults,infidels, idolaters,freemason and Illuminati.We want Khilafat e Osmania and again concrete Our Islamic Khilafat like Seljuk Empire, Ayubid Empire,Ottoman Empire, Islamic Spain Empire, Ghaznid Empire, Abbasid Empire, Shamshudin Empire Kashmir, Mughal Empire India and Salanate Khuda Dad of Tipu Sultan.love u all Turkish brothers and sisters from Illegally Indian occupied Jammu Kashmir.

  Salaria RajputSalaria Rajputდღის წინ
 • Well done Turkish Actors and Writers.Specially thanks for PTV TEAM.I want to request whole world Muslim's to unite against cults,infidels, idolaters,freemason and Illuminati.We want Khilafat e Osmania and again concrete Our Islamic Khilafat like Seljuk Empire, Ayubid Empire,Ottoman Empire, Islamic Spain Empire, Ghaznid Empire, Abbasid Empire, Shamshudin Empire Kashmir, Mughal Empire India and Salanate Khuda Dad of Tipu Sultan.love u all Turkish brothers and sisters from Illegally Indian occupied Jammu Kashmir..

  We r Malik'sWe r Malik'sდღის წინ
 • Well done Turkish Actors and Writers.Specially thanks for PTV TEAM.I want to request whole world Muslim's to unite against cults,infidels, idolaters,freemason and Illuminati.We want Khilafat e Osmania and again concrete Our Islamic Khilafat like Seljuk Empire, Ayubid Empire,Ottoman Empire, Islamic Spain Empire, Ghaznid Empire, Abbasid Empire, Shamshudin Empire Kashmir, Mughal Empire India and Salanate Khuda Dad of Tipu Sultan.love u all Turkish brothers and sisters from Illegally Indian occupied Jammu Kashmir..

  We r Malik'sWe r Malik'sდღის წინ
 • Kilicarslan Ərtugrulu oynayan aktyordur bence

  Миру МирМиру Мирდღის წინ
 • 23.bolumu bekliyoruz hala 😠

  Aykut AkinAykut Akinდღის წინ
 • 23. bölüm nerde?

  Oruç TuranOruç Turanდღის წინ
 • 1:41:08 helal be Faysal,ağzına sağlık.Mafya oldu bu sencer iyice

  hasan a.hasan a.დღის წინ
 • Dergah hayati dahafazla oynatilsin, gösterilsin sevdirilsin ibret diye herkes özendirilse ne iyi olur

  Sonay DurukanSonay Durukanდღის წინ
 • O zamanin fetö su sabbah👹😡

  Sonay DurukanSonay Durukanდღის წინ
 • Gevheride hiç sevmiyorum

  bhrbhrდღის წინ
 • hindi bhasa me nahi bhai

  md nadim NHmd nadim NHდღის წინ
 • Bu dizi niye adam akıllı youtube girmiyo

  Osman KılıçOsman Kılıçდღის წინ
 • DISLIKE ATANLAR NIYE AMA NIYE

  Kristina Vs WillamKristina Vs Willamდღის წინ
 • Neden 23. Bölüm yok

  Denis GökçeDenis Gökçeდღის წინ
 • Bu 23 . Bölüm neden yüklenmiyor

  Sevki PolatSevki Polatდღის წინ
 • 23 cü bölümü niye yüklemediniz her hafta yüklenirdi

  KungsilatKungsilatდღის წინ
 • Botokslu gacı Gevher hatun için telaşlandığı için biraz olsun gözüme girdi. Lakin yılanlığını bırakmış değil, sürüngen karı. Tekiş ile bir işe yaramaz oğlu kelimenin tam anlamıyla reziller. Bir burnu kanadı diye muhteris herif kan davası güdecek. Şu Markus pisliğinin kellesini almanın vaktidir. Yerden bitme kılıksız cüce yetti gayrı.

  Kerstin WalterKerstin Walterდღის წინ
 • Yeni başlıyorum izlemeye tapar kurtuluyor mu ??????????????????

  ta erta er2 დღის წინ
  • @ta er Rica ederim😊

   Ahmet BağlamaAhmet Bağlamaდღის წინ
  • Teşekkür)))

   ta erta erდღის წინ
  • Evet,kurtuluyor:)

   Ahmet BağlamaAhmet Bağlama2 დღის წინ
 • Hasan Sabbah : " Dindarla dindar dinsizle dinsiz olasınız" Sabbah Hain kansız Fetönün atası oluyor.

  Oğuz KağanOğuz Kağan2 დღის წინ
 • Albert müslüman olsun adı da Ahmed olsun diyenler :)

  adsız adsızadsız adsız2 დღის წინ
 • 👏👏👏🏹

  Hülya SarıkayaHülya Sarıkaya2 დღის წინ
 • Neden yaaaa nedeeeeen kilichlarda kan olmuyorrrrr?????????????????????

  Сережа СережаСережа Сережа2 დღის წინ
 • 23. Bölüm Tüm dünyada izleyebildiğini Türkiyede izleyemiyoruz hemde Ülkemin dizisini sizin yapacağınız işin fikrin içine edeyim...

  hakan kelebekhakan kelebek2 დღის წინ
 • Melik tekişin oğlu çok itici 😼

  Xadi savsavXadi savsav2 დღის წინ
 • Çok güzel başarılı bir dizi başarılarınızın devamini dilerim

  Zehra KoçakZehra Koçak2 დღის წინ
 • 23. Bölüm neden yüklenmiyor ??!!!

  Cuma SağlamCuma Sağlam2 დღის წინ
 • Karsiz yerden karli yere saniyeler icinde gecen superman Sencer 😀 Izleyicilerle adeta dalga gecmisler ))

  Muhiddin AbdurasulovMuhiddin Abdurasulov2 დღის წინ
  • Her bölümü yüreğimiz ağzımızda heyecanla izliyoruz şimdi ne olacak diye diye

   abbsnn coseabbsnn cose2 დღის წინ
 • Kont Albert'in oldugu mekanda kar var. Pesinden giden Sencer ve yigitlerinin oldugu yerde kar yok. Yahu bu kadar mi dikkatsizlik olur? Yonetmen nerede? Biz onunla konusmak isteriz 😄

  Muhiddin AbdurasulovMuhiddin Abdurasulov2 დღის წინ
  • @Ahmet Bağlama evet, ben de oyle dusunuyorum. Ama duzeltilebilecek bir durum bu. Detaylara dikkat etseler daha iyi olur. Sonucta dunya capinda bir Turk dizisi cekiyorlar.

   Muhiddin AbdurasulovMuhiddin Abdurasulov2 დღის წინ
  • O 2 sahneyi farklı günlerde çekmiş olabilirler yönetmen de en az sizin bizim kadar biliyor sahnelerdeki farkı ama o soğukta(ki karlı sahneleri çekmek daha da zor) sahneyi en baştan mı çekseydi dizi zaten haftalık çekiliyor yani yeni bölüm yayınlanmadan neredeyse 1 hafta önce çekiyorlar bölümü bu sahneyi tekrar çekerlerse bölümü nasıl yetiştirecekler ki...

   Ahmet BağlamaAhmet Bağlama2 დღის წინ
  • Sıradaki gelsinn!!😁

   abbsnn coseabbsnn cose2 დღის წინ
 • Meliksah bu nasil bir oyunculuk bu nasil bir hirs bu nasil bir merhamet .....Bakma sebebimsin Meliksah

  Elvin MəlikovElvin Məlikov2 დღის წინ
 • YANİ 23.BÖLÜM HALA GEworld DE YOK.İLLA DİYORSUNUZKİ KAÇAK SİTELERDEN SEYREDİN.ADAM GİBİ BÖLÜMÜN ERTESİ GÜNÜ KOYSANIZA KARDEŞİM GEworld YE.

  ADEM AKDAŞADEM AKDAŞ2 დღის წინ
 • Zubeyda hatunu cok severim... Bana benzoyor....

  УЛЯ МИРЗОЕВАУЛЯ МИРЗОЕВА2 დღის წინ
 • 1:40:26 Ulan benim için biri çıkıp kavga etmedi beyaa.😒

  Meryem DönmezMeryem Dönmez2 დღის წინ
 • 23 neden yok insanı sinir ediyorsunuz

  Brillant -Brillant -2 დღის წინ
 • Selçuklu devleti Hasan Zabbah yüzünden yıkıldı birde hanedanda taht kavgaları ve Türk boyları birbirine girdiği için.

  Meryem DönmezMeryem Dönmez2 დღის წინ
 • Savaş sahnelerini çok beğeniyorum 🙂

  Abdullah TemurAbdullah Temur2 დღის წინ
 • 23. Bölüm paralı mı neden bulamıyoruz

  selçuk dinçerselçuk dinçer2 დღის წინ
 • İnternetin mi yok dizi bitince neden yayınlamıyorsun 23 bölüm yok

  Hüseyin KalayHüseyin Kalay3 დღის წინ
 • Dizi biter bitmez yayınlayın yeni bölümüde izleyelim🙏🏼

  TOZKOPARAN İSKENDERTOZKOPARAN İSKENDER3 დღის წინ
 • Allah aşkına bu altyazıyı kaldırın. Yanlış yanlış kelime ve cümle tercümesi, bu ne ya!!!!!

  Ayse ErkanAyse Erkan3 დღის წინ
 • 23. bölümü neden yayınlamıyorsunuz?

  astralll391astralll3913 დღის წინ
 • Sıradaki gelsinn!!😁

  Gozde akGozde ak3 დღის წინ
 • Her bölümü yüreğimiz ağzımızda heyecanla izliyoruz şimdi ne olacak diye diye

  Shauka HodanShauka Hodan3 დღის წინ
 • ya salak siniz diyom inan miyosun 1:11:30 Albetin tasaklari donuyo Senrinkileri siacaktan pisiyo

  MEHMED ALI MEHMEDMEHMED ALI MEHMED3 დღის წინ
 • 23.Bölümü bulamadım

  Che TataChe Tata3 დღის წინ
 • bir dizi neden 2.5 saat olur aklım almıyor içeriklerde zaten fazlasıyla cringe.Al oğlum bunu aş edesun öğöğöğö.

  Berat Ümit YıldızBerat Ümit Yıldız3 დღის წინ
  • 23. Bölümü ne zaman yüklemeyi düşünüyorsunuz acaba. İzlediğimiz iki tane dizi var uyanış ve osman bir hafta sonra yüklüyorsunuz.

   Shauka HodanShauka Hodan3 დღის წინ
 • Abi Melih tekişi gebertin

  yasin ayasyasin ayas3 დღის წინ
 • Anlaşma gereğimi 23 bölümü hemen yayınlamıyor sunuz. Daha önce hemen yayınlanıyordu

  Kara KartalKara Kartal3 დღის წინ
 • 23. bölüm neden yüklenmedi acaba ?

  Cigdem SertkayaCigdem Sertkaya3 დღის წინ
 • 23. Bölüm nerde yav eskiden geç yayınlanıyordu şimdi hiç yayinlanmiyo 😂

  Nart ÖztürkNart Öztürk3 დღის წინ
 • 23. Bölüm neden hala izlenemiyor

  Eyup PolatEyup Polat3 დღის წინ
 • 23. Bölüm neden yüklenmedi hala?

  AZİZ OKSAYAZİZ OKSAY3 დღის წინ
 • 23 nerde peki neden yayınlanmadı

  Erhan YasarErhan Yasar3 დღის წინ
 • Arkadaşlar lütfen Berra Akyüz, Asel, Ayaz, Asrın efe, Roza ve Zeynep inci bebek sma hastası onların videolarını izleyerek ailelerine yardımcı olur musunuz???

  Ebru SağlamEbru Sağlam3 დღის წინ
 • Sonu çok kötüydü 😠😠😠

  ülkü alperenülkü alperen3 დღის წინ
 • Gayri sabrımız tukenmektedir 23. Bölümü yükleyin haaa 😑😑

  Sevda ÇiçeğiSevda Çiçeği3 დღის წინ
  • @Erkan Orhan 🤣🤣🤣

   Sevda ÇiçeğiSevda Çiçeği3 დღის წინ
  • @Sevda Çiçeği baglantimi..seeey...pek anlamam..😳

   Erkan OrhanErkan Orhan3 დღის წინ
  • @Erkan Orhan bağlantı atabiliyor musunuz bir bakayim

   Sevda ÇiçeğiSevda Çiçeği3 დღის წინ
  • Farkı olmaz ama bilemedim

   Sevda ÇiçeğiSevda Çiçeği3 დღის წინ
  • @Sevda Çiçeği Bende yuklu..belki Hollanda dan baktigim icin olabilir..zannim

   Erkan OrhanErkan Orhan3 დღის წინ
 • 23. Bölüm neden Türkiyede izlenemiyor.... Hatamı?

  hakan kelebekhakan kelebek3 დღის წინ
 • Bu Livya nasıl bi lider, kendini kurtarmayı bilmiyor? Zübeyde hatunu "Lider" derse yakışır!

  My SpaceMy Space3 დღის წინ
 • 23....!!!!

  Abdullah TopçularAbdullah Topçular3 დღის წინ
 • 23. Bölüm nerdeee

  Eyüp AslanEyüp Aslan3 დღის წინ
 • 23. Bölümü ne zaman yüklemeyi düşünüyorsunuz acaba. İzlediğimiz iki tane dizi var uyanış ve osman bir hafta sonra yüklüyorsunuz.

  bghmedyabghmedya4 დღის წინ
 • Böyle çok izlenme kaybedersiniz dizi iyi gidiyor ama youtube kanalını önemsemiyorsunuz ,çoğu dizi tv yayınından hemen sonra upload yapıyor

  Kensei SenseiKensei Sensei4 დღის წინ
 • 23. Bölüm nerdeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee???????????????????????????????????????????????????????????? Neden yüklemiyorsunuz ?????????????????

  Fatih ŞahinFatih Şahin4 დღის წინ
 • Her hafta yeni bölüm bitince you tube düşerdi ama bu sefer engellendi diyor bilgisi olan var mı

  Mesut YalcınMesut Yalcın4 დღის წინ
 • Ya artık 23. Bolumu atın yaaa beklıye beklıye bı hal oldumm bıdahakı pazartrsı geldı hayla bolum yokk lutfennn

  Zerdanur AkturkZerdanur Akturk4 დღის წინ
 • 23, BÖLÜM NEDEN YAYINLANMADI

  SİHİRLİ DÜNYASİHİRLİ DÜNYA4 დღის წინ
 • Neden hala 23 bölüm yüklenmedi

  Ylham BabayewYlham Babayew4 დღის წინ
 • 23. BÖLÜM İÇİN "YÜKLEYİCİ BU VİEOYU ÜLKENİZDE KULLANIMA SUNMADI" YAZIYOR. VPN İLE GİRDİĞİNİZ ZAMAN AÇILIYOR. VİDEO AYARLARININ DÜZENLENMESİ LAZIM

  mikail aktamikail akta4 დღის წინ
 • 23. Bölüm ü izleyemiyorum aynı sorunu yaşayan var mı?

  Hüseyin OĞUZHüseyin OĞUZ4 დღის წინ
  • bölümler listesinde çıkıyor tıklayınca video izlenemiyor deyip 22. bölüme geçiyor..

   mikail aktamikail akta4 დღის წინ
 • Bir sürü sacma sapan kanalda video kalitesi düşük izliyoruz ne zaman yayinlayacaksiniz

  Kaan SeyhanKaan Seyhan4 დღის წინ
GEworld